После свете Литургије епископ Фотије је извршио освећење обновљеног манастирског конака, где почев од храмовне славе, празника Свете Недеље, стално живи настојатељ манастира, јеромонах Херувим (Ђермановић). На крају је приређена трпеза љубави за све служашче свештенике и госте.
И овом приликом апелујемо на све благочестиве људе из Оћестова и книнскога краја да помогну даље радове на изградњи и обнови манастира Оћестово.
Извор: Епархија далматинска




Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах