Нови сабрат при храму Светих Кирила и Методија у Новом Саду
После отпуста свете Литургије, настојатељ храма на Телепу, отац Драгољуб прочитао је одлуку Његовог Преосвештенства Епископа бачког Господина др Иринеја о постављењу ђакона Ивана Спасевског на дужност парохијског ђакона и срдачно му честитао пред сабраним народом у име свих верника који живе у насељима Телеп, Лиман и Адице.
Нови Сад, 03.09.2012 - Информативна служба Епархије бачке
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах