На Литургији су учствовали и сви ученици овог нашег црквеног училишта. Поводом почетка нове школске године на крају Литургије извршен је призив благодати Светога Духа, а ради напретка у стицању знања оних који су се одлучили да се поучавају у богословљу. После службе се Епископ задржао у разговору са професорима Богословије,а потом је приређена и трпеза љубави.
Извор: Епархија нишка
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах