Епископу су саслуживали свештеници Колубарско-посавског намесништва, јереји Мирослав Филиповић, Небојша Лека и Влада Димитријевић, са Архијерејским намесником протојерејом–ставрофором Златком Димитријевићем на челу, као и ђакони Небојша Јаковљевић и Никола Урошевић. Литургијско сабрање је употпуњено појањем црквеног хора „Свети Димитрије“ из Лазаревца. Проповедао је Епископ Јован на јеванђелско зачало.
Након тога приступило се трпези љубави коју су верници, заједно са својим свештеником Мирославом Филиповићем, с љубављу припремили.
Извор: Епархија шумадијска
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах