Након одслужене Литургије сви свештеници подгорског намесништва су, по благослову Његовог преосвештенства Епископа ваљевског г. Милутина, приступили Светој Тајни исповести коју је вршио високопреподобни архимандрит др Никодим (Богосављевић) игуман манастира Рибнице.
После Свете Тајне исповести, одржана је трпеза љубави коју је припремио прота Раденко Андрић, намесник подгорски. У наставку одржан је и братски састанак намесништва.
Извор: Епархија ваљевска
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах