Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Хризостом посјетио манастир Ловницу, први пут након његовог устоличења у трон епископа зворничко-тузланских. Испред манастира Преосвећеног Владику је дочекала игуманија ове свете обитељи, мати Јована, са сестринством. Након поклоњења светињи овог манастира, Преосвећени је разговарао са игуманијом о стању у манастиру, као и о актуелним питањима која би евентуално требало рјешавати. Преосвећени Владика Хризостом одушевио се љепотом околне природе и чистоћом и уредношћу овог манастира.
Извор: Епархија зворничко-тузланска
Recommended Comments
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах