Ујутру 18 августа, прије доручка отац Василије у цивилној одјећи је кренуо да прошета, након чега га нико више није видио, испричала је пријатељица Варламових, а саопштава „Комсомолска правда“.

Отац Василије је дошао у Свету Земљу са женом Ином и ћерком Прасковијом на поклоњење светињама. То је иначе њихова прва посјета Јерусалиму.
22. августа, ходочасници из његове групе вратили су се са путовања, а супруга и ћерка свештеника су остале у Јерусалиму да наставе потрагу.
Извор: pravoslavie.ru , Радио Светигора
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах