Митрополит волоколамски гoсподин Иларион, шеф Одељења за међуцрквене везе Московске Патријаршије, сусрео се 23. октобра 2012. године са господином Вуком Јеремићем, председником Генералне скупштине Уједињених Нација.
Митрополит Иларион се захвалио г. Јеремићу на конструктивној сарадњи са Руском Православном Црквом док је био министар спољних послова у Влади Србије и пожелео му успех на његовом новом радном месту.
Митрополит Иларион и г. Јеремић разговарали су о широком спектру питања од обостраног интереса.
Recommended Comments
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах