Присутнима се духовном поуком, најпре по Јеванђељу, обратио Архијерејски намесник трстенички протојереј-ставрофор Милосав Егерић, а потом на крају Литургије и Његово Преосвештенство Епископ крушевачки Господин Давид, који је пререзао славски колач и честитао присутнима славу манастира.
Литургијско славље настављено је Трпезом љубави коју је приготовила игуманија велућка Теодора са својим, у Христу, сестрама.
Извор: Епархија крушевачка
Беседа Архијерејског намесника трстеничког о. Милосава Егерића по Јеванђељу
5:37 мин.
Беседа Eпископа крушевачког Г. Давида на крају Литургије
11:54 мин.

Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах