-
By Драшко
By Драшко •
Опленачки хор у манастиру Св ЈелисаветеЦрквени хор "Опленац" из Тополе, под руководством Марије Ракоњац, гостовао је у Минску, у манастиру Св Јелисавете.
Овај догађај се одиграо 19ог октобра 2013. То је био фестивал православних хорова "Државни глас" посвећен Богородици државној чија се икона чува у том манастиру. Наши певачи су стекли једно необично искуство. Прешли су укупно 3000 километара аутобусом, али су доживели велику духовну радост. На видео клипу можете видети и чути део њиховог наступа и осетити делић атмосфере коју су направили својим певањем.
- Снегурочка, nana and Срђан Ранђеловић је реаговао/ла на ово
-
3
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 1 члан, 1 Скривених, 1424 Госта (Погледај целу листу)
Recommended Comments
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах