У вечерњим часовима, Епископ будимљанско-никшићки г. Јоаникије служио је са окупљеним свештенством празнично бденије уочи храмовног празника Пећке Патријаршије, Покрова Пресвете Богородице, у присуству Његове светости Патријарха српског г. Иринеја и Епископа бачког г. Иринеја.
Извор и фотографије: СПЦ
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах