Прва званична посета представникâ новосадских градских власти Његовом Преосвештенству Епископу новосадском и бачком протекла је у срдачном разговору о односу и перспективама сарадње двеју најстаријих и најзначајнијих установа у нашем граду.
Господин Градоначелник се захвалио Епископу бачком на топлом пријему и лепим жељама и изразио жељу и спремност градских власти да сарађују са Епархијом бачком и свим традиционалним Црквама и верским заједницама које делују у Новом Саду.
На крају разговора, владика Иринеј се господину Вучевићу и господину Стојковићу захвалио на посети пожелевши им да са својим сарадницима одговорну дужност врше на добробит целокупне заједнице и свих житеља нашег града.
Нови Сад, 15.10.2012 - Информативна служба Епархије бачке
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах