Најпре окупљени на св. Литургији око Тела и Крви Господње, а касније и на молитвеном чину освећења врбових гранчица, верни народ, а највише деца, упркос кишном времену, учинили су литију-опход око цркве - призор који вреди видети. Уз то је наша црква засјала лепотом после обнављања фасаде. Овај наш празник, најпре деце, учиниле су лепшим вредне сестре из КСС Св. Петка, које су припремиле крофне.
протојереј Малиша Миловановић
Извор: Епархија канадска
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах