Пајко Написано Децембар 22, 2010 Пријави Подели Написано Децембар 22, 2010 БЛАЖЕН МУЖ ИЖЕ НЕ ИДЕ НА СОВЈЕТ НЕЧЕСТИВИХ И НА ПУТИ ГРЈЕШНИХ НЕ СТА... Цитат: Da bi covek mogao da rasudjuje o nekom nesto, bilo sta, on neophodno i neizostavno mora prvo da se udubi u samog sebe, da vidi ponor sopstvenih grehova, da sebe proglasi za nistaka i najgoreg od svih, da izvadi brvno iz svog oka... Drugim recima, mora da udise Jevandjelje Hristovo, da zivi po njemu... Ko tako radi, odmah ce da zna je li na pravom putu ili ne... Брат Оби Ван Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Пајко Написано Децембар 22, 2010 Аутор Пријави Подели Написано Децембар 22, 2010 ЂУКАНОВИЋ ОДЛАЗИ 21. децембар 2010. Лидер ДПС се, после две деценије суверене владавине, повукао са места премијера. Одлази и потпредседник црногорске владе Светозар Маровић. Нови мандатар Игор Лукшић Оставка Мила Ђукановића ПРЕМИЈЕР Црне Горе Мило Ђукановић у уторак је поднео оставку. Мандатар за састав нове владе биће садашњи потпредседник, Игор Лукшић. Такву одлуку Ђукановић је у уторак на конференцији за новинаре образложио жељом да уступи место млађима, у тренутку када је Црна Гора ”стабилна држава, са статусом кандидата за улазак у ЕУ, и налази се у предворју НАТО, у години у којој држава излази из рецесије...”. За 20 година, колико је био на власти, Црна Гора је, оцењује он - прескочила векове. www.novosti.rs/vesti/planeta.70.html:312230-Djukanovic-odlazi БЛАЖЕН МУЖ ИЖЕ НЕ ИДЕ НА СОВЈЕТ НЕЧЕСТИВИХ И НА ПУТИ ГРЈЕШНИХ НЕ СТА... Цитат: Da bi covek mogao da rasudjuje o nekom nesto, bilo sta, on neophodno i neizostavno mora prvo da se udubi u samog sebe, da vidi ponor sopstvenih grehova, da sebe proglasi za nistaka i najgoreg od svih, da izvadi brvno iz svog oka... Drugim recima, mora da udise Jevandjelje Hristovo, da zivi po njemu... Ko tako radi, odmah ce da zna je li na pravom putu ili ne... Брат Оби Ван Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука