Jump to content

Амери слетели на Месец 0409_feel, а где је оригинал снимак ?

Оцени ову тему


Препоручена порука

0102_laugh 0202_238 klapklap ;) 0304_smile4 0304_smile4 :cmizdrenje: :cmizdrenje: 0510_music 0510_music 0510_music

? ??????? ?? ?? ????, ?? ?????? ?? ??????  0508_music

''?? ?? ??? ??????? ????? ??????''

''???? ?????''

''????? ???? ????????''

???? ???? ?? ???, ? ???? ?? ???????  0507_music

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 43
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постављена слика

Ovde je jedna od najčešće spominjanih činjenica.Kako zastava vijori kada na Mesecu nema atmosfere? I kako da se ni na jednoj slici nevide zvezde, mada bi zbog nedostatka atmosfere trebalo da se vide mnogo bolje nego sa Zemlje prilikom najvederijeg neba? Scenaristi i režiseri o ovome nisu vodili računa.

Постављена слика

Kako je moguće da se vidi tako mnogo detalja na ovom zlatnom delu lunarnog modula?Kao što se vidi, senka je ispred modula, Sunce je  iza modula i zlatna oblast modula trebala bi biti u totalnoj senci, a ne osunčana? Takođe, zašto 'Sunce' ima oreol oko sebe, kada na Mesecu nema atmosfere?

Постављена слика

Mislim da komentar na ove slike nije uopšte potreban, samo dobro pogledajte senke.Na gornjoj slici pogledajte dužinu senke desnog astronauta u odnosu na senku astronauta levo.

apolo_slika_8.jpg

Misija Apolo 16.Potpuno osvetljena prednja strana astronauta, koja bi trebalo da je osenčena, jer je on okrenut leđima 'Suncu'.To ukazuje na snažno reflektorsko svetlo, koje se ne spominje i ne vidi u TV prenosu.Taj svetlosni izvor morao je biti postavljen vrlo visoko, što objašnjava velike, nerealne uglove 'Sunčeve' svetlosti.

http://www.conopljanews.net/let_na_mesec.html

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја се придружејем онима који верују да су ипак Амери слетели на месец иако сам

био скептик по том питању ипак као што рече овде неко не би они могли да преваре Русе.

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ?? ??????????? ????? ???? ?????? ?? ?? ???? ????? ??????? ?? ????? ???? ???

??? ??????? ?? ??? ?????? ???? ??? ??? ???? ???? ???? ?? ?? ??? ????? ?? ??????? ????.

Pa zar ti ne vidis da sam ti postavio cvrste dokaze da je to sve jedna velika laz, prevara?

Imas dobar tekst i jos bolje , slike i snimke....

Imaju oci, a ne vide

Death to Usa, long live Mother Russia! 0102_laugh

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

0102_laugh 0202_238 klapklap ;) 0304_smile4 0304_smile4 :cmizdrenje: :cmizdrenje: 0510_music 0510_music 0510_music

? ??????? ?? ?? ????, ?? ?????? ?? ??????  0508_music

''?? ?? ??? ??????? ????? ??????''

''???? ?????''

''????? ???? ????????''

???? ???? ?? ???, ? ???? ?? ???????  0507_music

??????? ??? ??????? ?????? ???????, ???? ???:

?????? ??????? ?????????, ?? ??? ????? ?????? ????????????,

?? ??????

????? ???????? ????? ??????? ??? ??? ????? ?????????

???? ??????, ????? ?????? ?? ??? ????? ?? ??????????

??? ?? ?????, ?? ???? ???? ? ????! :smiley:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ипак Амери нису једини који су слетели ха ... из поузданог извора који  не смем да откријем,

јер се ипак ради о ''Строго поверљиво'' дајем на увидим свим форумашима овај доказ, ...мислим

да су речи сувишне:

Постављена слика

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ????? ???? ?????? ???? ?? ??????? ?? ... ?? ????????? ?????? ????  ?? ???? ?? ????????,

??? ?? ???? ???? ? ''?????? ?????????'' ????? ?? ?????? ???? ?????????? ???? ?????, ...??????

?? ?? ???? ???????:

Постављена слика

uozbilji se covece, znas da sve prate 0405_feel

imas dobar forum na temu zavera http://www.davidicke.com/forum/, prelistaj malo 0501_music

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ????? ???? ?????? ???? ?? ??????? ?? ... ?? ????????? ?????? ????  ?? ???? ?? ????????,

??? ?? ???? ???? ? ''?????? ?????????'' ????? ?? ?????? ???? ?????????? ???? ?????, ...??????

?? ?? ???? ???????:

Постављена слика

????? ????? ??? ?? ??????????? ??

???? ??? ?? ?? ?????????? ???????? ??? ??????? ??????, ?????? ?? ??????? ??? ???????  0501_music

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ??? ?? ?? ?????????? ???????? ??? ??????? ??????, ?????? ?? ??????? ??? ???????  0405_feel

0405_feel0501_music

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

ако нисте прочитали, наводно су поболи и гореприлжену масонску заставу на Месецу, има и тачно место облележено ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...