Jump to content

На устоличење у Пећ иде 10.000 грађана и преко 400 високих гостију

Оцени ову тему


Guest о. Агапије

Препоручена порука

Овде као да појединци пате од маније гоњења или неког сличног тешког поремећаја. Шта вам је, људи?

Хвала Богу што ће наш Патријарх бити како доликује устоличен и уведен у Престо Паријараха Српских!

Хвала Богу што ће отићи сви они који ће отићи - Пре свега Православни Срби, али и остале иноверне званице, које овиме изражавају поштовање (можда и љубав!) према нашој Цркви и народу!

Уосталом, то је значајно и за нашу Цркву и за српско Косово и Метохију.

Мени само остаје жал што, због неизбежних обавеза у своме Храму, нећу моћи и сам да отпутујем у Пећ тога дана....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 93
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Гости

Владане, будући да си ову беседу поставио на теми "устоличење Патријарха",

ово не може другачије да се тумачи него да сматраш да су ово последњи дани

и да је српска јерархија та која је застранила у вјери.

Или чланак помјери на адекватну тему и подфорум или отворено реци што имаш.

Ово што радиш је лицемјерно.

Хвала Богу што ће наш Патријарх бити како доликује устоличен и уведен у Престо Паријараха Српских!

Хвала Богу што ће отићи сви они који ће отићи - Пре свега Православни Срби, али и остале иноверне званице, које овиме изражавају поштовање (можда и љубав!) према нашој Цркви и народу!

Уосталом, то је значајно и за нашу Цркву и за српско Косово и Метохију.

Управо тако.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja pripadam Srpskoj pravoslavnoj crkvi,a sveti Sava nam je ostavio zavet da se ne odreknemo svoje vere,makar i po cenu smrti.Ko to nije shvatio,nije shvatio suštinu pravoslavne vere,a dok jedni druge budete češali po ušima i govorili ono što vam je milo a istinu zaboravite,onda će legalni episkopi ove crkve,u ma kom broju,ispovediti ispravnu pravoslavnu veru kakvu su nam ostavili preci.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Опет лицемјерје?

Шта ти значи овај пост? Да ми нисмо светосавски православци?

Да је неко од Епископа одустао од светосавског пута?

Да се неко одрекао вјере?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

valjda ko god rodjen u hriscanskom  svijetu familiji pripada  tu tom narodu ili pravoslavnoj familiji pripada tu nemoze to niko da odredjuje ko staje

malo pretjerano

,previse  ,kako bi bilo da boga pita svako sto to tako kad misli neko nekoga da  mu kaze da nije i da nepripada ,men kad neko tako kaze pitam i obratim se onome stome poslao na ovaj svijet  da sta drugo

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Ja pripadam Srpskoj pravoslavnoj crkvi,a sveti Sava nam je ostavio zavet da se ne odreknemo svoje vere,makar i po cenu smrti.Ko to nije shvatio,nije shvatio suštinu pravoslavne vere,a dok jedni druge budete češali po ušima i govorili ono što vam je milo a istinu zaboravite,onda će legalni episkopi ove crkve,u ma kom broju,ispovediti ispravnu pravoslavnu veru kakvu su nam ostavili preci.

Радо бих рекао да мало појасниш ову поруку, али боље немој...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ja pripadam Srpskoj pravoslavnoj crkvi,a sveti Sava nam je ostavio zavet da se ne odreknemo svoje vere,makar i po cenu smrti.Ko to nije shvatio,nije shvatio suštinu pravoslavne vere,a dok jedni druge budete češali po ušima i govorili ono što vam je milo a istinu zaboravite,onda će legalni episkopi ove crkve,u ma kom broju,ispovediti ispravnu pravoslavnu veru kakvu su nam ostavili preci.

Радо бих рекао да мало појасниш ову поруку, али боље немој...

Оче , заборавио си само још ово да додаш  bh8xal9bamozdainebi
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja pripadam Srpskoj pravoslavnoj crkvi,a sveti Sava nam je ostavio zavet da se ne odreknemo svoje vere,makar i po cenu smrti.Ko to nije shvatio,nije shvatio suštinu pravoslavne vere,a dok jedni druge budete češali po ušima i govorili ono što vam je milo a istinu zaboravite,onda će legalni episkopi ove crkve,u ma kom broju,ispovediti ispravnu pravoslavnu veru kakvu su nam ostavili preci.

ja ne bi mogo ni da spavam mirno a kamo li da nešto radim kad bi imao ovakvo mišljenje o svojoj Crkvi... na svu sreću,vidim da ti pričaš o nekoj drugoj crkvi... crkvi kojoj vrata paklena nisu potrebna .....

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...