Jump to content

Правник Жељко Жугић тражи заштиту уставног поретка од деловања СПЦ

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Гости

Није баш тако братац, ситуација на терену говори другачије:

истински хришћанске (дакле не к'о код нас номинални) су само неке савезне државе на југу,

и баш ти крајеви су сада под економско-политичким прогоном.

Већ се дешава да оне који говоре отворено против политике америчке владе

и њиховог мало је рећи фашистичког (дакле не атеистичког, него отворено сатанистичког) понашања

налазе на кућном прагу са десетак метака у леђима и сл.

Ко год здравим разумом (а камоли из хришћанске перспективе) критикује став америчког вођства према грађанима читаве планете који су уа њих само нешто што треба да се пороби и експлоатише.

Многи чланови америчке владе и конгреса су духовна чеда Антон шандор ле Веја,

а велика већина припадници нетрадиционалних масонских удружења са агендама

далеко умоболнијим од оних које смо слушали током хладног атомског рата.

Дакле, није хришћанска, није ни атеистичка него (ако гледамо ко држи волан у рукама) недвосмислено сатанистичка, о неофашизму који је на власти тренутно довољно свједочи кованица из "новоговора" - "american lives", "амерички животи", као да су животи оних који немају то држављанство нешто мање вриједно, што потрвђује и њихов однос према цифрама мртвих у "колатералној штети" по Србији, Ираку и Авганистану, а та бројка скоро да достиже већ милион "успутних" цивила.

Ту ни х од хришћанства нема.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 37
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

па не бих рекао хришћанске, јер протестантизми тешко имају везе са оригиналом dada

а и не бих смело квалификовао да су нас бомбардовале њихове цркве, већ политика или тачније одсуство човечности демонизацијом локалног људства мас-маркетингом.

кад човеку одузмеш лице и људскост, све је дозвољено.

неееее, сатанизам је напредан сувише за атеизам ...

јесте да атеизам доста вуче у философију смрти, али врло лајт варијанта неукости и предрасуда више него озбиљност која зрачи одсуство светла из јаме сатанизма ...

пс. ал си диго прашинууууу  8086.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam geek i čitam u busu.

I tako danas, na putu na posao, čitam Pismo, i kaže u Poslanici Rimljanima:

Glava 13, stih 1 i dalje:

Svaka duša da se pokorava vlastima koje vladju, jer nema vlasti da nije od Boga, a vlasti što postoje od Boga su ustanovljene. Zato ko se protivi vlasti protivi se uredbi Božijoj, a koji se protive primiće osudu na sebe. Jer starješine nisu strah za dobra djela, nego za zla. (...)

Ja bih samo to rekao g. Žugiću.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

па не бих рекао хришћанске, јер протестантизми тешко имају везе са оригиналом :drugarstvo:

а и не бих смело квалификовао да су нас бомбардовале њихове цркве, већ политика или тачније одсуство човечности демонизацијом локалног људства мас-маркетингом.

кад човеку одузмеш лице и људскост, све је дозвољено.

неееее, сатанизам је напредан сувише за атеизам ...

јесте да атеизам доста вуче у философију смрти, али врло лајт варијанта неукости и предрасуда више него озбиљност која зрачи одсуство светла из јаме сатанизма ... 

пс. ал си диго прашинууууу  :)

Valjda ćemo se svi opametiti i postati pravoslavci kao i vi. Tj. ti.

Ateizam vuče u filozofiju smrti? A mi imamo predrasude?

Pomalo i smešno...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није баш тако братац, ситуација на терену говори другачије:

истински хришћанске (дакле не к'о код нас номинални) су само неке савезне државе на југу,

и баш ти крајеви су сада под економско-политичким прогоном.

Већ се дешава да оне који говоре отворено против политике америчке владе

и њиховог мало је рећи фашистичког (дакле не атеистичког, него отворено сатанистичког) понашања

налазе на кућном прагу са десетак метака у леђима и сл.

Ко год здравим разумом (а камоли из хришћанске перспективе) критикује став америчког вођства према грађанима читаве планете који су уа њих само нешто што треба да се пороби и експлоатише.

Многи чланови америчке владе и конгреса су духовна чеда Антон шандор ле Веја,

а велика већина припадници нетрадиционалних масонских удружења са агендама

далеко умоболнијим од оних које смо слушали током хладног атомског рата.

Дакле, није хришћанска, није ни атеистичка него (ако гледамо ко држи волан у рукама) недвосмислено сатанистичка, о неофашизму који је на власти тренутно довољно свједочи кованица из "новоговора" - "american lives", "амерички животи", као да су животи оних који немају то држављанство нешто мање вриједно, што потрвђује и њихов однос према цифрама мртвих у "колатералној штети" по Србији, Ираку и Авганистану, а та бројка скоро да достиже већ милион "успутних" цивила.

Ту ни х од хришћанства нема.

Mhm, a šta misliš o izjavi George Bush senior da ateiste ne treba ni smatrati građanima?

A šta je sa ' IN GOD WE TRUST' ili 'ONE NATION UNDER GOD' ? Mrtvo slovo na papiru za razliku od istinskog hrišćanstva koji ispoveda ko drugi nego... tvoja verska grupa. Kao što je svaka hrišćanska denominacija 'istinsko, izvorno' hrišćanstvo i član te grupe bi bio i Isus Hrist, da može da bira.

Постављена слика

Nisi ti jedini simpatizer of the Good Ole South na ovom forumu ali...

Jug je bio kolevka ideologija kao što su ove gore na slici. I što su oni pod progonom?

Pravo je čudo što su dopustili da crnac bude predsednik. Neverovatno.

Evo ti pesmica:

Pa jesu mnogi članovi masoni ali ne svi. I mason ne možeš biti ako nisi član neke verske grupe.

Ateisti ne mogu biti masoni. Nikako, ni pod kakvim uslovima. Čitao sam sa njihovog zvaničnog sajta.

Većina su protestanti, katolici... Ima i pravoslavaca mada ima i hiljada sekti.

Kao što su satanizam, mormonizam, sajentologija, raelizam.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

хм, ККК више не постоји који је био протестантска групација ...

и Даре царе, престани да намерно потенцираш сличности између различитих хришћанских деноминација кад тачно знаш у чему се разликују, само уживаш да мућкаш бабе и жабе  :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...