into the sunset Написано Јул 29, 2010 Пријави Подели Написано Јул 29, 2010 Ovaj zanimljivi klip sa Jutjuba pokazuje kakve su namere vladajućih političkih elita Mađarske prema srpskoj Vojvodini. Klip govori sam za sebe, dodatna objašnjenja nisu potrebna. Povodom toga želeo bih da postavim par pitanja naležnim državnim organima: 1. Pitanje za Ministra spoljnih poslova Vuka Jeremića da li je i ovo velika pobeda srpske diplomatije, kojom se uspostavljaju dobrosusedski odnosi u regionu? 2. Pitanje za Ministra odbrane Dragana Šutanovca da li je tricikl koji vozi predsednik supertajno oružije kojom je snadbeo „reformisanu“ vojsku? 3. Pitanje za Bojana Pajtića, predsednika „vlade Vojvodine“ da li je on takođe u tenku? 4. Pitanje za direktora RTS-a Aleksandra Tijanića da li ćemo u Dnevniku njegove evrotelevizije gledati izveštaj o uspešnoj Tadićevoj vožnji u Evropu? BYE BYE SERBIA-DÉLVIDÉK FELSZABADITÁSA -LIBERATION OF DÉLVIDÉK (vojvodina) Izvor Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука