Jump to content

Jедан покушај личне молитвености, покушајте и ви са мном...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Господе, пребиј ми кичму да гледам у човека и Тебе из слабе перспективе, а не из снажне.

8086.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pomozi Gospode da svi probaju tvoju kuhinju.....

Pomozi da nam radost u Tebi bude jedina mera  nesiguran

E, divno receno! E, divna tema sa predivnim postovima,ma, najlepsa do sada; ovo bi moglo da se odstampa negde, kao neka knjizica, sjajno je; hvala i ovoj duhovitoj bratiji sto nas verujem nasmejase sve

'Ajd sad i ja da kazem nesto:

Gospode, daj da sto vise na svetu bude ovakvih molitvenih i delatnih dusa, kakve se susrecu ovde i svuda

Gospode, podari nam svima Carstvo Tvoje, a ostalo sta treba, vec ces nam dodati

Slava Ti i hvala za sve

Da ostanemo zauvek u Svetoj Crkvi Tvojoj, i da imamo Tebe u sebi, da Tobom zivimo i osmisljavamo zivot svoj

Imala bih jos mnogo toga da dodam, ali bice previse, mozda bolje da ne pocinjem

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Господе, пребиј ми кичму да гледам у човека и Тебе из слабе перспективе, а не из снажне.

Медо, јел` ниси могао неки лакши "шамар" да тражиш? Сва се најежих....

uCttp1.png

Th1rp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Господе, пребиј ми кичму да гледам у човека и Тебе из слабе перспективе, а не из снажне.

Медо, јел` ниси могао неки лакши "шамар" да тражиш? Сва се најежих....
Зато сам добре воље у слабостима, у ружењу, у невољама, у прогоњењима, у тугама за Христа: јер кад сам слаб онда сам силан.

Коринћанима посланица друга, глава 12, стих 10

знаш ... моја кичма је мој его, гледање је познање а слабост Божија је јача од најјаче човечије снаге ...

зашто да тражим пролазно, кад могу да гајим драгоцено непролазно?

а ако човека и Бога не волим више од себе, својег тела и својег живота, чему онда да се надам?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Господе, пребиј ми кичму да гледам у човека и Тебе из слабе перспективе, а не из снажне.

Медо, јел` ниси могао неки лакши "шамар" да тражиш? Сва се најежих....
Зато сам добре воље у слабостима, у ружењу, у невољама, у прогоњењима, у тугама за Христа: јер кад сам слаб онда сам силан.

Коринћанима посланица друга, глава 12, стих 10

знаш ... моја кичма је мој его, гледање је познање а слабост Божија је јача од најјаче човечије снаге ...

зашто да тражим пролазно, кад могу да гајим драгоцено непролазно?

а ако човека и Бога не волим више од себе, својег тела и својег живота, чему онда да се надам?

У реду овако. Ја сам у првом моменту баш буквално схватила. Мислим, скапирах да си био нешто са висине и малко надобудан па би да узнапредујуш, али оно "кичма"-ја буквално прихватих. Стварно сам се згранула  :)

Лепо изражавање, морам да признам. Ја то онако, просто...понекад и трапаво.  

uCttp1.png

Th1rp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лепо изражавање, морам да признам. Ја то онако, просто...понекад и трапаво.  

оће ме то понекад изражавање да се и Он збуни  :)

да, и ја волим једноставно, него ми понекад овако дође  0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i reče Bog... izvoli,medo

:) 0110_hahaha 0102_laugh

да знаш да би се са овим осећао као они што се пробадају оним иглама или они што се бију камџијом  smej.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gospode, makni od jezika mudre reci koje se u oholosti sticu.

Gospode, pokazi me uzvisenim na Tvojim rukama.

Gospode, nemoj me postideti kada se u Tebe nadam.

Gospode, jedan putokaz pred dva izbora stavi.

Gospode, milost Tvoju da ljubim doveka.

Gospode, utehu Tvoju da predstavim sobom svakom.

Gospode, pomozi mi da nelicemerno osmislim svaki nagon.

Gospode, ukrepi me Tvojim Svetim Tajnama.

Gospode, strah Tvoj neka pridrzava moju smelost.

Gospode, da zivot u Tebi bude iznad laskavih reci drugima.

Gospode, neka ne zadrhte usne moje pred tudjim podsmesima.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...