Deni72 Написано Мај 14, 2010 Пријави Подели Написано Мај 14, 2010 FACEBOOK je Medo Štedo za obavještajne službe А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23) Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Deni72 Написано Мај 17, 2010 Аутор Пријави Подели Написано Мај 17, 2010 Pa dobro,nije bas facebook toliko los.Evo na primer ja sam tamo mkuju buducu upoznao А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23) Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука