Jump to content

испит ЛИТУРГИКА на Богословском факултету Универѕитета у Београду

Оцени ову тему


Препоручена порука

литургика ми је последњи испит,верујте ми да бих врло радо одвојио годину дана да слушам професора Милошевића али већ годинама сам запослен у државној институцији која не познаје одсуство...наравно ја другачије и не могу да спремим испит него да ухватим сву литературу са списка и дубоко је зарежем...уосталом тако сам спремао догматику пар месеци...колико видим биће тешко,дуго и напорно...

али кад је положиш, након дугог и мукотрпног учења, бићеш поносан на себе

Link to comment
Подели на овим сајтовима

деда хвала на подршци,ето сада сазнах да сам у априлском року положио догматику,занимљиво из првог пута,али да поновим питање за колеге које су скоро полагале литургику...напишите питања из претходних рокова...ради оријентације у овој заиста великој грађи за испит...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...