deda Написано Мај 3, 2010 Пријави Подели Написано Мај 3, 2010 литургика ми је последњи испит,верујте ми да бих врло радо одвојио годину дана да слушам професора Милошевића али већ годинама сам запослен у државној институцији која не познаје одсуство...наравно ја другачије и не могу да спремим испит него да ухватим сву литературу са списка и дубоко је зарежем...уосталом тако сам спремао догматику пар месеци...колико видим биће тешко,дуго и напорно... али кад је положиш, након дугог и мукотрпног учења, бићеш поносан на себе Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
nemanjacr Написано Мај 4, 2010 Аутор Пријави Подели Написано Мај 4, 2010 деда хвала на подршци,ето сада сазнах да сам у априлском року положио догматику,занимљиво из првог пута,али да поновим питање за колеге које су скоро полагале литургику...напишите питања из претходних рокова...ради оријентације у овој заиста великој грађи за испит... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука