ристМико Написано Април 16, 2010 Пријави Подели Написано Април 16, 2010 Метеорска киша на америчком небу Киша метеора затрпала небо америчког средњег запада. Велики прасак пратило је неколико мањих. Грађани их називају "ватреним лоптама". Канцеларије државне метеоролошке службе у Ла Кросу, Висконсину, Де Моину, Ајови, Канзас ситију, примиле су бројне извештаје о киши метеора која је затрпала небо америчког средњег запада. Припадници полиције и грађани називају их "ватреним лоптама". Говоре о ноћном небу у разним бојама, као и великом праску који је пратило неколико мањих. Сведоци кажу да су метеори "запарали" небо у среду у 22 часа 15 минута по локалном времену, односно у 2 часа и 30 минута по Гриничу. Прогностичари истичу да је метеорска киша, названа Gamma Virginids, почела 4. априла и да очекују да ће потрајати до 21. априла, са највећим интензитетом управо у среду и четвртак. Ипак, нису могли да потврде да је метеорска киша на средњем западу САД део тог догађаја. РТС - ВИДЕО Радост Христова је у овоме: да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш, макако тешка била искушења. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука