Jump to content

Vјernike na misu "namamili" lutrijom

Оцени ову тему


Тавита

Препоручена порука

Crkva u Teksasu svoje je sledbenike pokušala da privuče na uskršnju misu bogatom lutrijom, pa su se vernici, osim Hristovom uskrsnuću, na Uskrs radovali i vrednim poklonima.

Pastor crkve Zajedništva Korpus Kristi (Corpus Christi) u Teksasu za Uskrs je vernicima delio automobile, televizore i nameštaj u ukupnoj vrednosti od milion dolara.

Постављена слика

POKLONI Čak i oni koji nisu osvojili auto ili TV dobili su poklon-paket u vrednosti od par stotina dolara.

Na ovaj neobičan potez crkva se odlučila jer je sve češće prazna. Broj vernika koji redovno dolaze na misu sve je manji i ovo je poslednji u nizu pokušaja crkve da privuče sledbenike.

Pastor Bil Kornelius nada se da će ova akcija uroditi plodom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па када би можда црква преузела право учење можда би и било више вјерника. Ништа им не помажу ови поклони када људи једноставно виде да то није то.

У хришћанству нема пречица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па када би можда црква преузела право учење можда би и било више вјерника. Ништа им не помажу ови поклони када људи једноставно виде да то није то.

Kad ne bude lutrije, sta ce biti sledece?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U texas vechina crkvi  ima kuhinje za gladne,ne znam shta che slijedeche smisliti.

0110_hahaha

Mozda che praviti vresajske dvorove za vjernike da ih lukavo namame,nikada se ne zna.

0110_hahaha

То са кухињама није лоша идеја, треба нахранити људе који су гладни и добро је да има што више таквих кухиња. Али поента није у томе већ у погрешном учењу и тим њиховим мисама. Никада нисам лично био и не могу да изнесем свој лични доживљај тога али гледао сам преко ТВ-а и нета, и види се да то није ни близу Православља. Једноставно се види и по унутрашњости цркве, и по понашању људи и по атмосфери која влада да ту нешто није у реду. Људи то осјете и више им се не долази ту.

П.С. У горе наведеном тексту сам мислио на оне силне "Хришћанске цркве" које се налазе у Америци и сваки други дан никне по једна нова

У хришћанству нема пречица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pastor,to je vechinom sekte.Pogreshno uchenje?Ne slazem se .To nije uchenje nego se muzu ovca(vjernici)

To je veliki biznis,pokvaren i zao.

A kuhinje,pomoch siromasnhnima,pa to moraju jer ovce vishe daju.

0110_hahaha

Ostajem pri tome da siromah je dobro da ima bijesan auto nego da ima pastor .

Mada ima nekih baptista koji dosta dobra chine za sirotinja.

Koliko ima kuhinja SPC za gladne.

0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па када би можда црква преузела право учење можда би и било више вјерника. Ништа им не помажу ови поклони када људи једноставно виде да то није то.

Kad ne bude lutrije, sta ce biti sledece?

Шапнуће ће им знамо већ ко на ухо неку нову идеју, и тако у круг...

У хришћанству нема пречица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...