Jump to content

ДРАМА НА БЕОГРАДСКОМ АЕРОДРОМУ: Притворени мигранти поломили стакло и побегли преко рампе!

Оцени ову тему


Милан Ракић

Препоручена порука

Пет миграната побегло је ноћас из притвора на београдском Аеродрому "Никола Тесла"

5-terminal-aerodroma-beograd.jpg

 

Пет миграната побегло је ноћас из притвора на београдском Аеродрому „Никола Тесла“.

Они су задржани на Аеродрому после изласка из авиона јер нису имали папире.

„Развалили су кавез у којем су били затворени, прошли поред физичког обезбеђења, поломили стакло и побегли преко аеродромске рампе„, рекао је један од радника Аеродрома.

Реч је о мигрантима из ратом захваћених подручја.

01.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Милан Ракић рече

Они су задржани на Аеродрому после изласка из авиона јер нису имали папире.

А ко их је уопште пустио у авион без папира?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро није смешно то за кавез. То је секција направљена од оних гипсанокартонских зидова тамо на терминалу МУП-овом, није класичан притвор и зове се кавез. Ваљда нису имали исправне паире откуд знам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...