Гости Guest Написано Децембар 7, 2015 Гости Пријави Подели Написано Децембар 7, 2015 У оквиру јесењег семестра предавања Школе православне духовности при Црквеној општини новосадској, у недељу 6. децембра 2015. године, у Гимназији Јован Јовановић Змај у Новом Саду, Др Србољуб Убипариповић је одржао предавање на тему: ,,Православно богослужење – освећење времена“. Ова порука се налази и на насловној страници Поука. Погледајте! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука