Милан Ракић Написано Октобар 29, 2015 Пријави Подели Написано Октобар 29, 2015 У Команди Ратног ваздухопловства и противваздухопловне одбране у Земуну, јуче и прекјуче су одржани састанци са делегацијом Оружаних снага Руске Федерације, чија је главна тема била усаглашавање дугорочног плана сарадње РВ и ПВО Војске Србије и Ваздушно-космичких снага ОС Руске Федерације. Првог дана посете, руску делегацију, коју је предводио главни инспектор-пилот Одељења армијске авијације Главне команде Ваздушно-космичких снага пуковник Константин Суриков, примио је помоћник команданта РВ и ПВО за операције пуковник Милан Поповић, а јуче је са руском делегацијом разговарао командант РВ и ПВО, генерал-мајор Ранко Живак. МОРС dusant62 је реаговао/ла на ово 1 Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука