Jump to content

Верници у неверици: Руска православна црква тврди да је грех јести чипс

Оцени ову тему


Препоручена порука

Шта се ти убацујеш. Ти си римокатолик. Грицкај и уживај у грешним навикама. Ми са Русима објавили смо рат западњачким огреховљеним производима. Видећеш какви ћемо бити за десетак година кад се очистимо.

 

Pa ne piše tamo ništa o čipsu ni kod vas a ni kod nas.

http://katolicky-katechismus.cz/category/cast-treti/94-tezky-hrich-a-jine-druhy-hrichu/#.VjIEjKduPNM

http://pravoslavi.cz/katechismus/iv.html

No, kitke, cvijeće takodjer ne spominju tamo nigdje?

https://youtu.be/plOpv00tJUc

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не могу разликовати Cimili88 и Milica87, никад не знам која је која.
(Невезано за тему)

 

Смоки не може! Штарк купили хрвати. Велики је то гријех.

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...