Гости Guest Написано Јун 16, 2015 Гости Пријави Подели Написано Јун 16, 2015 Данас се навршило тридесет година епископске службе Архиепископа цетињског Митрополита црногорско-приморског Господина Амфилохија. Тим поводом, Владика је у Цетињском манастиру служио Свету архијерејску литургију, уз саслужење манастирске братије. По завршетку Литургије игуман Цетињског манастираархимандрит Методије (Остојић) је у име братије Владици уручио поклон – икону сабора Светог архангела Михаила. Игуманија манастира Дуљево монахиња Ангелина je у име свог сестринства Владици поклонила архијерејске одежде. http://www.in4s.net/index.php/trideset-godina-episkopske-sluzbe-mitropolita-amfilohija/ Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука