Rašo Написано Децембар 8, 2014 Пријави Подели Написано Децембар 8, 2014 У недјељу 4. децембра, у манастиру Завала је прослављена Храмовна слава – Ваведење Пресвете Богородице. Светом Архијерејском Литургијом (у којој су узели учешћа многобројни вјерници Поповог поља, Требиња и читаве наше Епархије), началствовао је умировљени Епископ ЗХиП господин Атанасије, уз саслуживање игумана манастира Завала Василија и свештеника Епархије ЗХиП. Након Литургије и резања славског колача у порти манастира за све присутне постављена је трпеза љубави. http://eparhija-zahumskohercegovacka.com/?p=15312#sthash.dSkYO3VD.dpu Милан Ракић је реаговао/ла на ово 1 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Милан Ракић Написано Децембар 9, 2014 Пријави Подели Написано Децембар 9, 2014 Овај човек на слици десно, неодољиво подсећа на Небојшу Антонијевића, међу љубитељима познатијег као Антон, гитаристу "Партибрејкерса" Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука