Тавита Написано Фебруар 16, 2010 Пријави Подели Написано Фебруар 16, 2010 У недељу 14. фебруара 2010. године, на цркви светог пророка у Задру, по ко зна који пут, исписани су неофашистички и усташки графити. Протојереј-ставрофор Петар Јовановић, задарски свештеник, пријавио је и овај случај полицији, од којих је добио обавештење да су графите исписала двојица малолетника, а да полиција даље ради на овом случају. После недавне најаве задарског градоначелника да ће у Задру из «здравствених разлога» бити срушено осамдесетак у рату порушених кућа православних Срба, ово је нови вид притиска и претњи на «остатак остатака» Срба задарског краја. Извор: www.spc.rs Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука