Jump to content

Епископ бихаћко-петровачки Атанасије основаонови манастир Светих апостола Петра и Павла


Препоручена порука

ВЛАДИКА АТАНАСИЈЕ ОСНОВАО НОВИ МАНАСТИР У СЈЕДИШТУ ЕПАРХИЈЕ

БОСАНСКИ ПЕТРОВАЦ, 21. МАРТА /СРНА/ - Његово преосвештенство епископ бихаћко-петровачки Атанасије основао је нови манастир Светих апостола Петра и Павла при истоименом храму у сједишту Епархије бихаћко-петровачке у Босанском Петровцу. 

Из кабинета владике Атанасија саопштено је...прочитај чланак до краја

 

8415691_orig.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прочитала сам чланак али нисам схватила, да ли је сад ова црква у Петровцу постала манастир?

Господе, буди милостив мени грешној.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...