Jump to content

Има ли уопште (и)какве користи од крштења ако не одлазим на св. Литургију?!

Оцени ову тему


Препоручена порука

??? ?????? ?? ???????? ???? ??????: ??? ?? ???????? ??????? ?? ?????? ???? ?? ?????? ??????, ??? ???????? ?? ?????? ???? ? ?? ???? ???????

?????? ?? ?? ??????? ?????? ?? ???? ????.

?????? ????????? ???? ?? ?? ??????? ? ?? ???? ???? ?????? ?? ??. ????????? ? ?? ?????????? ?? . ?????? ?? ???? ???? "??? ?? ?????? (?)????? ??????? ?? ???? ??? ??????? ?? ??. ????????? ? ?? ??????????? ???!"

? ????? ?? ????? ?? ????? ???? ??????? ????? ?????? ?? ??? ??????.... :drugarstvo:

??? ????????? ???????? ???? ????? ?????? ???? ?????... 0104_cheesy

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Николај Афанасијев је о томе пуно писао. Треба наћи његова дела. Резиме би гласио: нема јер изван Литургије Тајна Крштења остаје нереализована.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...