Ђуро Станивук Написано Септембар 20, 2013 Пријави Подели Написано Септембар 20, 2013 Нашалих се данас са Одахвлингом да је Стивен Хокинг робот...и онда тако бзвз изгуглујем ову слику.... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука