Срђан Ранђеловић Написано Август 28, 2013 Пријави Подели Написано Август 28, 2013 Житељ Њемачке вратио је цркви у британском граду Хејстингс примјерак Библије, који је украо прије 42 године. Према ријечима чувара експозиције цркве Свете Тројице у Хејстингсу Сајмона Скота, недавно је у цркву стигло анонимно писмо од човјека у којем се каже: „Не можете да вјерујете да сте добили ово писмо, и нећете повјеровати да ће вам ускоро стићи и пошиљка са Библијом“. Скот је испричао да је човјек украо Библију из цркве, када је учио енглески језик у Хејсингсу. Он је био незадовољан дугим и неефикасним курсом, и приликом једног предавања које је одржано у цркви, украо је примјерак Библије стар 200 година. Њемац је сматрао да ће када прочита Библију на енглеском језику побољшати своје знање енглеског језика, међутим није реализовао своју идеју. У писму је казао да је његова жена негодовала због крађе, међутим, он је ипак ријешио да је врати тек када се пензионише. Извор коЖељ њацИ and Пг је реаговао/ла на ово 2 Земља живих Познај себе Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
DYNABLASTER Написано Август 28, 2013 Пријави Подели Написано Август 28, 2013 Dobro se setio... Ali ovo sad otvara novo pitanje, koje nije uopste novo, nego je nekim novim metodama izopaceno. Kako je uopste mogao da ukrade nesto sto ne moze da se ukrade?! Nema moje tvoje, sve je nase, toga su se apostoli drzali po ucenju Hristovom, tacnije nisu imali nista svoje! Kako onda moze nesto da bude ukradeno ako je svacije? Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija. cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo." Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука