Авденаго Написано Јун 26, 2013 Пријави Подели Написано Јун 26, 2013 Христос је сам говорио кроз приче и сведочио Оца кроз дела. Па оставимо по страни мало "зизјуласовске" термине и говоримо о Богу свакидашњим речником и љубављу коју свакодневно показујемо према ближњем. Е, то је кориснија теологија. Моје мишљење. Ваше? Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука