Jump to content

Данас је Свети Спиридон Тримифунски, а не Божић

Оцени ову тему


konstantin

Препоручена порука

Чуо сам да је најкраћи дан 22. децембар. Три дана после тога је 25. децембар.Исто ваљда 22 децембра неке звезде стану ко Крст. То сам чуо у једном документарном филму који није хришћански него баш напротив. јел зна неко нешто о  томе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 78
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

??, ??? ?? ?? ???? ??? ?????? ???????? ?????? ???????? ??, ??????????? ? ??????????? ??? ?? ??????? ???? ?????, ???????. ?? ??? ?????. ??? ?? ?? ????? ????? ?????. ?, ??? ??? ???? ? ???? ?? ???? ????????? ???????????  ?? ????? ???????? ????? ????, ?????, ?????, ???????....

???? ?? ?? ?? ???????? ?????...

??? ?? ???? ????? ?? ?? ???? ????????? ????? ????? ???????????

Да није громова, земља би ожестјела и да вихорова није, усмрдило би се море.

Павле Соларић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Из прва два посте ове теме сам закључио да су они настали као реакција на то што неки чланови овде честитају Божић. Па се нашао Мистер НО да нас опомене да данас није Божић. Као да је не знам када је Божић код нас. Него, не волим ту иронију.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ???? ??? ????? ??? ???? ??? ???????? ?? ?? ??? ??????? ??? ???????? ?? ?? ??? ???? ??????? ???? ????????? ?????. ?? ?? ????? ?????? ?? ?? ??? ??????? ?? ????? ???? ?????. ??? ?? ?? ?? ???? ???? ?? ????? ??? ???. ????, ?? ????? ?? ???????.

?????? ?? ???? ??????? ???????? ?????? ?? ??? ????.

?? ????? ????? ????? ?? ???? ????? ??????? ??? ???? ??? ?? ??????? ????? ??????????. ????? ??? ?? ????, ??? ??? ??????? ?????? ?? ????? ????????????, ???? ?? ???? ???????...

? ???????? ?? ?? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??. ???????? ??????????.

Да није громова, земља би ожестјела и да вихорова није, усмрдило би се море.

Павле Соларић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нандоре, знаш о чему сам причао. Немој сад да изврћеш нечије речи. Не може нико да ме убеди да људи данас НЕ ЗНАЈУ ДА ЈЕ  НИЈЕ БОЖИЋ. Па то и клинци први разред знају да данас МИ не славимо Божић, и нема потребе да се то НАГЛАШАВА.

А није проблем рећи који је данашњи светитељ.

Ово су речи првог поста "онима који су у заблуди шта се данас прославља ,нек Господ да довољно снаге да дођу до познања истине"

Ово су ироничне речи на то што неки чланови овде честитају Божић римокатолицима и православнима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??? ?? ? ????? ? ??? ?? ? ????? ??? ?? ??????? ?????????.

????????!

???? ??? ???????? ???????, ??? ???? ??? ? ??????, ? ?? ? ??????.

???? ????? ????? ?????????? ??????? ?? ??? ?? ?????????? ?????? ??? ??????? ???? ???????? ?? ????? ???????... ????? ????? ???? ??????? ?? ?? ???? ???????? ????????...

?, ???, ? ????????, ????????, ???-? ?????? ?? ???????? ????? ???? ????????????? ?? ???? ??????... ?? ??????...

????? ?????? ?? ''???????? ????? ???? ?????????????''?

?? ?? ???? ???? ??? ???? ? ???? ???? ??????? ???? ????????,

??? ???? ??? ?? ?????? ???????? ?????????? ???????? ? ???????? ????? ?? ??????? ??????????

?? ?? ???? ????? ?? ????? ???? ???????? ???? ?? ??? ''????'' ???????

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??? ?? ???? ????? ????? "????? ???? ?? ? ??????? ??? ?? ????? ????????? ,??? ?????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??????? ??????"

??? ?? ???????? ???? ?? ?? ??? ???? ??????? ???? ????????? ????? ?????????????? ? ?????????????.

??? ?? ?? ??????? ???? ?????? ??????, ???? ?? ?? ??????????? ??????... ??? ??? ?? ?? ? ??????...

?? ????? ?? ?????? ?? ?? ??????? ?? ??????? ????????? ?????? ????????, ? ?? ?? ????? ???? ?? ????.

??? ?????? ?? ?? ???? ????? ? ?? ????? ?? ?? ????? ??????? 25. ???????? (??? ?? ??????????? ?????????) ? ?? ?? ?? 13 ???? ????? 2009. (? ?? 2010) ??????... ?, ???????, ?? ?? ????? ??. ???????? ??????????.

?????, ??? ?? ? ?????? ?????? ??, ????? ??? ?? ?????????... ??? ?????? ???? nick... ??????????, ?? ?????, ?? ?????? ??... ?? ???? ?????? ????? ?????? ?? ??? ?? ???????? ?? ???? ???? ????...

Да није громова, земља би ожестјела и да вихорова није, усмрдило би се море.

Павле Соларић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?, ???, ? ????????, ????????, ???-? ?????? ?? ???????? ????? ???? ????????????? ?? ???? ??????... ?? ??????...

????? ?????? ?? ''???????? ????? ???? ?????????????''?

?? ?? ???? ???? ??? ???? ? ???? ???? ??????? ???? ????????,

??? ???? ??? ?? ?????? ???????? ?????????? ???????? ? ???????? ????? ?? ??????? ??????????

?? ?? ???? ????? ?? ????? ???? ???????? ???? ?? ??? ''????'' ???????

?? ??? ????!

??? ??? ?? ?????? ?????? ????? ? ????.

???? ??????? ???? ??????? (????? ?????, ????? ????? ?????, ? ??????? ???????????) ? ?????? ?? ?? ????? ??? ???? ?? ????????? ?????? ?? ???? ???????? (???? ???????? ???? ????????????).

??? ???? ??????? ? ????? ?????????, ??????? ?? ? ???????? ?????? ? ?????.

?? ????? ????? ???? ?? ?? ???????????.

Да није громова, земља би ожестјела и да вихорова није, усмрдило би се море.

Павле Соларић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Проблем је бре што људи не желе да мало укључе мозак. У реду... данас сам сазнао да није Божић....

хвала свима који су ми помогли да дођем до тог невероватног, фантастичног открића- данас није Божић

0202_238

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????,???? ???? ?? ?? ??????? ?????????.

?? ?? ?? ?? ?????? ? ?????? ????? ????? ???? ????? ??????????? ???????? ''???????????? ? ???????? ???????''?

?? ?? ?? ?????? ????? ????????? ???? ???? ?? ??????? ???? ????? ????????????? ??? ??? ?? ????? ? ???????? ????????  

??? ?? ? ?????? ?? (???? ??) ??? ??????? ????????? ???????? ??? ?????

????? ?? ???? ????????? ???? ???????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли календар има значај у нашем спасењу?Кад одговориш на ово добићеш одговор и колико је календар значајан па користио ти кинески или исламски календар исто ти је.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А да ли пост има везе са спасењем?  :)

Мислим, ови што су прихватили грегоријански календар каткад имају, а каткад немају петровдански пост. А и кад га имају, скраћен је.

Следећи пут нечији цитат у потпису-бан
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...