Jump to content

Око 250 Срба у Пекингу прославило Васкрс заједно са Русима

Оцени ову тему


Препоручена порука

5.JPG

 

Око 250 Срба и њихових пријатеља у Пекингу прославило је у недељу Васкрс. Срби су присуствовали поноћној Васкршњој литургији у храму Руске праволсавне цркве, који се налази у склопу амбасаде Руске Федерације у НР Кини.

 

Удружење "Србија и пријатељи" организовало је потом Васкршњи доручак, ком је присуствовао и свештеник Руске православне цркве, отац Сергеј.

 

Пре тога, полазници Допунске српске школе у Пекингу у амбасади Србије извели су пригодан Васкршњи програм.

 

4.JPG

 

5.JPG

http://serbian.ruvr.ru/2013_05_06/Oko-250-Srba-u-Pekingu-proslavilo-Vaskrs-zajedno-sa-Rusima-1/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...