Срђан Ранђеловић Написано Мај 6, 2013 Пријави Подели Написано Мај 6, 2013 Око 250 Срба и њихових пријатеља у Пекингу прославило је у недељу Васкрс. Срби су присуствовали поноћној Васкршњој литургији у храму Руске праволсавне цркве, који се налази у склопу амбасаде Руске Федерације у НР Кини. Удружење "Србија и пријатељи" организовало је потом Васкршњи доручак, ком је присуствовао и свештеник Руске православне цркве, отац Сергеј. Пре тога, полазници Допунске српске школе у Пекингу у амбасади Србије извели су пригодан Васкршњи програм. http://serbian.ruvr.ru/2013_05_06/Oko-250-Srba-u-Pekingu-proslavilo-Vaskrs-zajedno-sa-Rusima-1/ Silence , Ромејац and obi-wan је реаговао/ла на ово 3 Земља живих Познај себе Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука