Jump to content

Обавештење за неписмене медије у вези са прославом Васкрса!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Објасните како кажете еволуцију истине? дајте конкретне примере.

 

Мени је позната само једна истина, и она је непроменљива:

 

Реч Божија је истина (Јн 17,17): јеванђелске заповести су истина (Пс 118,86), а сваки човек је лаж (Пс 115,2). Све је то посведочено у Светом писму. Како пак од онога ко је лаж мислиш да чујеш глас свете истине?

 

Ocigledno niste razumeli ironicnost moje poruke.... Hristos vaskrse

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ocigledno niste razumeli ironicnost moje poruke.... Hristos vaskrse

 

Како другачије да схватим када лајкови више не привирују теми, њих је срам да признају Православну пасхалију по Јулијанском календару, пали гордељивчи, горди у свом паду!

 

vaistinu 

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како другачије да схватим када лајкови више не привирују теми, њих је срам да признају Православну пасхалију по Јулијанском календару, пали гордељивчи, горди у свом паду!

 

vaistinu

 

Mnoge ,,pravoslavce,, je sramota da kazu da je Isus hodao po vodi,da je izgonio neciste duhove,da je zaustavljao vetrove,da je lecio od gube....a ustvari necisti duhovi su bili sizofrenija,vaskrsavanje je bilo klinicka smrt,zaustavljanje vetrova iluzija i izmenjeno stanje svesti apostola i ostalih sledbenika....i tako...umnozice se ,,znanje,, ohladnece ljubav mnogih kaza Pismo..... pravopop

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mnoge ,,pravoslavce,, je sramota da kazu da je Isus hodao po vodi,da je izgonio neciste duhove,da je zaustavljao vetrove,da je lecio od gube....a ustvari necisti duhovi su bili sizofrenija,vaskrsavanje je bilo klinicka smrt,zaustavljanje vetrova iluzija i izmenjeno stanje svesti apostola i ostalih sledbenika....i tako...umnozice se ,,znanje,, ohladnece ljubav mnogih kaza Pismo..... pravopop

То није тема (појачано), тема је да Јулијански календар нема везе са Васкрсом- а оно има. То смо истерали на чистац (без да бранимо медије), и да још додам да је Јеврејски, односно Хебрејски - Лунисоларан, а што је комбинација соларног и лунарног. Самном нема шале, то да знате! .smesko.

 

А сад одох на неки роштиљ и пожар, shuntavilo

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...