Срђан Ранђеловић Написано Фебруар 27, 2013 Пријави Подели Написано Фебруар 27, 2013 Ја сам свети трпезарац, у манастиру искушеник само. Опростите, ја свет нисам, али јесте: моје послушање! Име су ми такво дали, да са страхом Богу служим. Ја још немам молитвена крила, да полетим – то не знадем! Ал'кад дође право време, а Бог усхтје, са Оцима схимницима с паном у ред ја ћу да станем! Јрм. Илија (Баћан) Скадарско стихословље http://manastirglogovac.blogspot.com/2013/02/blog-post_6702.html Земља живих Познај себе Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука