Mono Написано Фебруар 12, 2013 Пријави Подели Написано Фебруар 12, 2013 Arhiepiskop Grčko-pravoslavnog patrijarhata u Jerusalemu, Theodosios Atallah Hanna Sulejman Bugari http://www.youtube.com/results?search_query=sulejman+bugari&oq=sulejman+bugari&gs_l=youtube.3..0l10.25325.31145.0.32190.15.8.0.6.6.0.460.2431.2-5j1j2.8.0...0.0...1ac.1.11.youtube.4DhhDQeCYuw Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Ignjatije Написано Фебруар 12, 2013 Пријави Подели Написано Фебруар 12, 2013 Не знам шта да кажем..... Против сам било каквог насиља као и Архиепископ. Само мислим да Јевреји имају право на своју државу Жељко је то илустративно објаснио : "Како би се то превело на нашу ситуацију , мораш мало да се пребациш у СајенсФикшн причу. Замисли за 2000 година следећу ситуацију на Балкану. Срби после злог удеса са НАТО и ЕУ расељени по целом свету реше да се врате у своју постојбину, у којој још увек живи нека мала незнатна популација Срба, али у којој се налазе све њихове светиње и градови и земља какву су оставили. У међувремену Албанци, Хрвати, Бугари и Грци су ишчезли, просто су се асимиловали у једну нову европску нацију и појавом једне нове вере отишли на запад и којекуде по свету. На те просторе су се населили Руси којима се појавио неки пророк Михаило и ујединио их у једну јаку и моћну државу али јако милитантну где је религија и држава уједно а све је прожето једном јаком јуридичком цртом.Срби су остали светосавци и нису никад признали овог Михаила за пророка, а нису ни прешли у ту неку нову светску западну веру која је ујединила цео западни свет и довела га у ред. Дакле Срби се враћају на своју земљу коју су Амери и ЕУробљани намерно назвали Албанијом и тако зову целу област од Јадрана до Будимпеште, од Триглава до Црног Мора. Срби долазе у своју отаџбину посредством једне нове супер силе, која држи под контролом, месец, Марс, и све до Плутона има контролу. Срби су грађани те супер силе јер научени на вечито лутање нису били много везани за једну територију и лако су се прилагодили тим међупланетарним пионирима и путовањима и насељавањима. Тако са дугом традицијом утицаја на ту међупланетарну федерацију USSSP (Јунајтед Стејт оф Солар Систем Планет), прожимајући структуре власти ове државе и контролишући најмоћније фабрике оружја и енергената просто лако се врате на своју земљу , поткрепљени војном и економском силом. Међутим тамо неки Руси Михаиловци који тврде да су они ту вековима живели , чак и пре Срба , јер своју земљу зову Велика Албанија , не желе да се повуку назад у Русију него пружају отпор Србима. Иако причају сличан језик, иако су некада били сличне генетике и обичаја ови Руси звани Албанци и Срби из USSSP постају крвни непријатељи , такви какве свет још није видео. Неким небесим ласерима групе терориста разарају храмове једни другима и чине масовне деструкције. И на некој међупланетарној седници уједињених планета ови Руси балкански траже да им се призна Албански етнос, државност и посебност , те да на вековном српском огњишту имају своју државу, коју нису имали ни за време велике ( у међувремену пропале) Михаиловистичке империје Руса селџука. Ето видиш како је то просто " https://www.pouke.org/forum/topic/22645-srbija-priznala-palestinu-kao-dr%C5%BEavu/page-5#entry755523 http://www.svedokverni.org/ 555-333 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука