Jump to content

Веровали или не? У Великој Британији отворена прва "црква за атеисте"!!!


Препоручена порука

10. јануара 2013

У Великој Британији отворена прва "црква за атеисте"!!!

Прва "црква за атеисте" отворена је у Великој Британији. Портал Periodista Digital позивајући се на «The Independent» пише о првој "атеистичкој миси" одржаној 6. јануара у бившој хришћанској храму у Лондону.

Презентацију (представљање) су извели 2 британска комичара Сандерсон Џонс и Пипа Еванс. На пародији мисе присуствовало је око 200 људи, пише Седмитса.ру.

Према британском листу,...опширније

938236_orig.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...