Пг Написано Децембар 20, 2012 Пријави Подели Написано Децембар 20, 2012 Председник општине Косовска Каменица Бобан Јевтић изјавио је данас да је већа група албанске деце сачекала петоро српских ученика на повратку из школе, као и да су једног дечака стигли и тешко га претукли. http://srbin.info/2012/12/velika-grupa-albanske-dece-pretukla-5-s/ Нек нам Бог да среће да се врате дани, славни дани наше прошлости... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука