Ignjatije Написано Новембар 21, 2012 Пријави Подели Написано Новембар 21, 2012 Mi muslimani poštujemo svoju Knjigu Поштуј ти своју књигу, али ја са мојом могу да радим шта год хоћу I ko je sad ovde "sledbenik knjige" ? Muslimani ili Hriscani ??? .ništa pametno ne možeš pročitati..dala sam sinu od sestrične da crta po tome.. Auuuuu sestro mila, pa ako ovo procita neki ekstremista gotova si. Mada, svrljala ne svrljala, original se nalazi na nebu heaven i ne znam sto se toliko bune. http://www.svedokverni.org/ 555-333 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука