Ignjatije Написано Октобар 16, 2012 Пријави Подели Написано Октобар 16, 2012 Prvo uvodno predavanje : Парохијски дом Цркве Светога Саве: Циклус предавања о Библији Tagged: Огледало 47:19 минута (8.13 МБ) Уводним предавањем „Библија - Свето Писмо", одржаним у понедељак 8. октобра у свечаној сали Парохијског дома Цркве Светога Саве у Београду, отпочео је циклус предавања о Светом Писму кога заједнички организују Црква Светога Саве у Београду и Библијско друштво Србије. Прво, уводно предавање одржала су три предавача: протојереј ставрофор проф. др Драган Милин, протођакон проф. Радомир Ракић и Вера Митић, генерални секретар Библијског друштва Србије. Извјештај: Јован Бајић. Преузмите аудио датотеку Иринеј је реаговао/ла на ово 1 http://www.svedokverni.org/ 555-333 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука