Jump to content

Потресно сведочанство члана нашег ЖРУ-а о окултизму


Guest - . . .-

Препоручена порука

Ja se ne zezam ja bih stvarno voleo da mi neko pošalje upudstva šta daradim 

 

 

Cekaj ba pa ti si ateista, ne verujes u nista, onda cega se ti bojis? .smesko.

Jesus said to him, “Away from me, Satan! For it is written: ‘Worship the Lord your God, and serve him only.’'

Matthew 4:10

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 199
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Cekaj pa ti si ateista, ne verujes u nista, onda cega se ti bojis?

E pazi ne bojim se ja.

Ja jesam ateista, ali ipak sam agnostik ateista. Tj ne isključujem mogućnost postojanja Boga, samo ne verujem.

A ovo se čini kao najbolja i najbrža mogućnost da proverim postojanje natprirodni sila.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E pazi ne bojim se ja.

Ja jesam ateista, ali ipak sam agnostik ateista. Tj ne isključujem mogućnost postojanja Boga, samo ne verujem.

A ovo se čini kao najbolja i najbrža mogućnost da proverim postojanje natprirodni sila.

 

Ma ti si bre onda nas covek, pa pola bre vernika tako rezonuje! .smesko.

Jesus said to him, “Away from me, Satan! For it is written: ‘Worship the Lord your God, and serve him only.’'

Matthew 4:10

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma ti si bre onda nas covek, pa pola bre vernika tako rezonuje!

Ne pazi ja kažem ne verujem. A većina tu stavi verujem da postoji nešto. Šta je nešto ne znaju. Takvi se samo na popisu vode kao pravoslavci. Pravoslavaca je dosta manje, onih pravih, nego što statistika pokazuje. Pričali smo na jednoj temi ovde nzm bili su tu neki teolozi i tada sam otprilike potvrdio svoje mišljenje da ja u mojoj okolini znam svega 5-6 pravoslavaca 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...