Фоловер Написано Април 25, 2012 Пријави Подели Написано Април 25, 2012 Чудо Божије! Слава Господу! ------------------------------------- Аргентинка Аналија Бутер, која је инсистирала да види тело своје бебе за коју су јој рекли да је мртворођена, открила је, када је погледала у фиоку болничке мртвачнице, да јој је дете живо, преноси АП. Како су признале локалне власти, новорођена девојчица је провела 12 сати у хладној соби у једној болници на северу Аргентине. Бутерова је локалној телевизији рекла да је помислила да халуцинира када је погледала своје дете у мртвачници, чула дечји плач и видела знаке живота. Доктори кажу да је девојчица сада у добром стању. Бутерова се породила у шестом месецу трудноће и болница је издала сертификат о смрти у коме се наводи да је дете умрло под неразјашњеним околностима. Мајка детета је изјавила да су јој доктори рекли да нико не зна да објасни како је беба успела да преживи 12 сати у хладној просторији. Аргентинске власти сада истражују ко је одговоран за овај инцидент. ------------------------------------- Извор Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Apis Написано Април 25, 2012 Пријави Подели Написано Април 25, 2012 Slava Bogu i samari osoblju bolnice. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука