Jump to content

Анђелина Џоли постала почасни грађанин Сарајева

Оцени ову тему


Anette

Препоручена порука

4highres_00000402295170.jpg

Холивудска звезда Анђелина Џоли, добила je титулу почасног грађанина босанске престонице Сарајева.

Титула почасног грађанина Сарајева, управa додељује сваке године страним држављанима, који се истичу у промовисању хуманитарне и демократске вредности. Године 2010, Џоли је као режисер представила босански рат 1992-1995-их година у филму " In the Land of Blood and Honey "

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Веома лепа али нажалост,веома површна жена.Таквима је лако манипулисати.

Она у мени изазива...заправо не само она,већ многи славни богати људи,жалост,да тако много могућности за добрим образовањем а тако мало истински образованих људи међу њима.

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...