Иван Недић Написано Март 27, 2012 Пријави Подели Написано Март 27, 2012 Какво "лицимујре"! Види се да су се учили од својих биг брадерса и мецена. http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/1071602/%D0%A3%D1%85%D0%B0%D0%BF%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8+%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8+%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D0%B3+%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE%D0%B3+%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0.html Ухапшени Срби због четничког часописа Косовска полиција ухапсила петоро Срба код Вучитрна, јер је претресом њиховог аутомобила нађено 38 примерака часописа "Четнички равногорски покрет". Ухапшени Срби сумњиче се за распиривање националне и етничке мржње. Полиција Косова ухапсила је петоро Срба код Вучитрна, јер је претресом њиховог аутомобила нађено 38 примерака часописа "Четнички равногорски покрет" и они су осумњичени за распиривање националне и етничке мржње, преноси Бета. Регионални портпарол Полиције Косова Бесим Хоти рекао је новинарима да су ухапшена два мушкарца, од којих "један у својству православног монаха", и три жене, а задржана је С.А. из Београда којој је одређено полицијско задржавање од 48 сати. Како агенција Бета преноси, "мушкарац у својству монаха" је заправо бивши монах Епархије рашко-призренске Евтимије Милентијевић, а задржана је Снежана Антонијевић, магистар екологије из Београда, и они су се упутили у Штрпце када су ухапшени. Примерци часописа "Четнички равногорски покрет" због којих су Срби ухапшени штампани су у Канади. Хоти је навео да је по кривичном закону Косова за распиривање међунационалне и етничке мржње запрећена казна од једне до три године затвора. "В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская) "Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев) --- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. --- Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Crveni Baron Написано Март 27, 2012 Пријави Подели Написано Март 27, 2012 Masala! Da vidimo sokola Dacica sta ce uciniti, hoce li odleteti kao u New York Lausevicu? Da pomogne .... Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука