Jump to content

Ноам Чомски :" Анђелинин филм је вулгарна пропаганда!"

Оцени ову тему


Препоручена порука

Анџелина Џоли тешко да је могла изабрати тежу тему за свој редитељски деби. “У земљи крви и меда” бави се насиљем над женама у недавном и крвавом рату у Босни и Херцеговини (1992-1995).

Осим професионалног изазова, ова тема подразумева и велику моралну одговорност према жртвама.

Пре свега се постављало питање да ли ће Џолијева успети да избегне етничку пристрасност у приказивању жртава. Наше истраживање открива њен потпуни неуспех на том пољу.

Ноам Чомски је филм назвао вулгарном пропагандом у коментару на сајту антисрбизам који се бавио анализом филма "У земљи крви и меда".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...